Oferta pracy

Asystent/ka Dyrektora

TVN Grupa Discovery

  • Wiertnicza 166, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Wiertnicza 166

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kalendarza Dyrektora

  • obsługa spotkań wewnętrznych

  • organizacja podróży służbowych i rozliczanie wydatków

  • koordynacja obiegu dokumentów w Dziale

  • przygotowywanie raportów i zestawień, opisywanie faktur

  • tworzenie prezentacji biznesowych oraz przygotowywanie tłumaczeń

  • inne prace organizacyjne i administracyjne

  • wsparcie Działu w realizacji bieżących potrzeb, m.in. zamawianie artykułów biurowych

  • wsparcie Działu w bieżących zadaniach i projektach

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia na stanowisku Asystenta/ki Dyrektora, preferowane doświadczenie w mediach lub/i międzynarodowej korporacji

  • znajomość języka angielskiego – min. poziom B2

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Power Point

  • znajomość środowiska G Suite mile widziane

  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery

  • rolę w prężnie rozwijającej się branży VOD w najpopularniejszym i najbardziej angażującym legalnym serwisie VOD z lokalnymi treściami - Player

  • umowę na zastępstwo (ok. 14 mies.)

  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • szereg działań rozwojowych (szkolenia, dofinansowanie do języka angielskiego)

  • możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów

  • przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie