Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Dyrektora Zakładu

SOLVAY POLAND SP. Z O.O.O firmie

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu

  • prowadzenie rozmów telefonicznych oraz przyjmowanie gości

  • redagowanie korespondencji, sprawozdań i opracowań

  • prowadzenie ewidencji dokumentów korespondencji

  • przygotowanie tłumaczeń korespondencji i dokumentacji, prezentacji

  • odpowiedzialność za obieg dokumentów, zarządzanie korespondencją oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji

  • organizowanie i obsługa posiedzeń, spotkań, konferencji i podróży służbowych

  • dbanie o standardy poufności informacji

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i Zarządu

  • współpraca z komórkami merytorycznymi w firmie

  • współpraca z agencjami podróży oraz dostawcami towarów i usług

  • realizowanie bieżących zadań administracyjnych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. ang w mowie i piśmie

  • biegła znajomość j. polskiego

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, Power Point)

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe)

  • zdolności interpersonalne, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, wysoka kultura organizacyjna umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość przepisów ochrony danych osobowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie posiłków

SOLVAY POLAND SP. Z O.O.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.solvay.com lub obserwuj nas na https://www.linkedin.com/company/solvay/

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto do nas dołączyć:

Solvay to firma o ugruntowanej pozycji na szczeblu międzynarodowym.

Oferujemy rozwój poprzez szkolenia, dostęp do nowoczesnych technologii, wsparcie profesjonalistów oraz możliwość awansów wewnętrznych.

Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do posiłków oraz karty sportowej i wiele innych.

Wymagane dokumenty:

CV (w języku polskim oraz angielskim)

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych dla celów prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko o które Państwo się ubiegają, konieczne jest zamieszczenie poniższej formuły w nadesłanym dokumencie CV lub w treści wiadomości e-mail:

„Zapoznawszy się z pouczeniem PO_10/V/2018 opublikowanym przez Administratora, niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych które podałem w związku z procesem rekrutacji w celu jej prowadzenia - na czas trwania procesu rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam oraz w terminie 6 miesięcy po jego zakończeniu.”

Podanie danych oraz zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dowolne. Jednak nieudzielenie powyższej zgody uniemożliwia przyjęcie zgłoszenia rekrutacyjnego, a jej wycofanie w trakcie rekrutacji skutkuje wycofaniem kandydatury zgłaszającego.