Asystent/ka Dyrektora Zarządzającego i Dyrektora ds. Sprzedaży

Cortex Chemicals Sp. z o.o.O firmie

  • Tarnów, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Malczewskiego 8

Tarnów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie operacyjne Dyrektora Zarządzającego i Dyrektora ds. Sprzedaży
  • obsługa bieżącej korespondencji i dokumentacji
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • przygotowywanie pism oraz sporządzanie poleceń
  • uzgadnianie spotkań oraz podróży służbowych – przygotowywanie materiałów
  • koordynowanie współpracy i przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami w firmie
  • asystowanie i pomoc we wszystkich działaniach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • dokładność w realizacji zadań
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • umiejętność współpracy w zespole, otwartość
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system premiowania oparty o realizację wyznaczonych zadań
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, z możliwością intensywnego rozwoju poprzez system szkoleń wewnętrznych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • rozbudowany system socjalny
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • przyjazne środowisko i atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • Karta MultiSport
  • Karta Medicover

Cortex Chemicals Sp. z o.o. działa na rynku polskim i międzynarodowym od 1982 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie i ciągły rozwój firmy uplasowały nas w czołówce wiodących dystrybutorów surowców chemicznych.

Asystent/ka Dyrektora Zarządzającego i Dyrektora ds. Sprzedaży, Malczewskiego 8, Tarnów