Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Dyrektora Zarządzającego

Toyota Walder

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Jana III Sobieskiego 28

Rumia

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie dyrektora w zadaniach organizacyjnych oraz biurowych (sporządzanie dokumentacji, analiz, raportów, a także realizacja zamówień) związanych z procesami biznesowymi,

  • rzetelne prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów wychodzących oraz przychodzących do przełożonego,

  • nadzór nad prawidłowo funkcjonującym przepływem dokumentacji,

  • zbieranie danych, tworzenie pism, prezentacji oraz podsumowań

  • dbanie o sprawny przepływ informacji

  • reprezentowanie przełożonego w wyznaczonych zadaniach,

  • przygotowywanie komunikacji do poszczególnych działów firmy oraz do partnerów zewnętrznych nt. kluczowych działań lub zmian,

  • organizacja wyjazdów służbowych przełożonego,

  • kształtowanie właściwej atmosfery w pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, Power Point

  • wysoka kultura osobista,

  • doskonała organizacja pracy,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • doświadczenie w pracy w środowisku biznesowym,

  • wnikliwość, uważność, koncentracja na szczegółach, dokładność oraz rzetelność,

  • nastawienie na realizację celów, konsekwencja,

  • prawo jazdy kategoria B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • rozwój zawodowy – m.in. szkolenia w Akademii Toyoty

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Walder jest właścicielem autoryzowanych stacji dilerskich: Lexus Trójmiasto w Gdańsku, Toyota Professional – autoryzowany salon Toyoty w Gdańsku, autoryzowanych salonów Toyoty w Chwaszczynie, Rumii oraz Grudziądzu.

Dołączając do naszego zespołu, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, dającej stabilność zatrudnienia.

W obliczu COVID-19 firma jako jedna z nielicznych w branży motoryzacyjnej, utrzymała zatrudnienie na tym samym poziomie co przed epidemią.

Przewiń do profilu firmy