Oferta pracy

Asystent/-ka Dyrektora Zarządzającego

Stadler Polska Sp. z o.oO firmie

  • Siedlce, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Asystent
Stadler Polska to producent nowoczesnych pojazdów szynowych i jeden z największych pracodawców w Siedlcach. Jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji to wyróżniki, które pozwalają nam osiągać światowy sukces i realizować ciekawe projekty dla klientów z polski i z zagranicy.

Od początku naszej działalności wyprodukowaliśmy w Siedlcach powyżej 500 pojazdów szynowych w tym 54 nowoczesne pociągi FLIRT na polski rynek. Nasze standardy pracy to jakość, odpowiedzialność i satysfakcja klienta, które przekładają się na komfort i bezpieczeństwo podróży naszymi pojazdami.

Dołącz do naszego zespołu!
Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Asystent/-ka Dyrektora ZarządzającegoNumer ref.: Nr ref.: AZ/02

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o najwyższe standardy jakości i zarządzania
  • Dalszy rozwój zawodowy i zdobywanie nowych umiejętności

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (oczekiwana znajomość jednego ze wskazanych języków na poziomie bardzo dobrym)
  • Swobodne poruszanie się w pakiecie MS Office
  • Komunikatywność, elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, inicjatywa, umiejętności organizacyjne
  • Preferowane umiejętności redagowania tekstów

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i korespondencji w języku angielskim i/lub niemieckim
  • Sporządzanie protokołów ze spotkań i zarządzanie dokumentacją ze spotkań
  • Uporządkowanie i organizacja procedur i zasad wewnątrz organizacji
  • Zarządzanie kalendarzem Zarządu oraz organizacja spotkań biznesowych
  • Przygotowanie dokumentów i materiałów na spotkania oraz wyjazdy Zarządu
  • Wsparcie codziennych działań Zarządu
  • Wsparcie działań marketingowych i komunikacyjnych Zarządu
  • Wsparcie organizacji lokalnych wydarzeń branżowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie za pomocą przycisku „Aplikuj” lub Stadler Polska Sp. z o.o., ul. Targowa 50, 08-110 Siedlce, Tel. +48 / 25 746 45 00.

Rozpatrywane będą cv zawierające klauzulę: „Oświadczam, że przekazywane przeze mnie dane w CV i/lub liście motywacyjnym zawierają dane osobowe w szerszym zakresie, niż stanowi art. 22¹ Kodeksu pracy, w związku z powyższym wyrażam dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie przez Stadler Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Siedlcach (08-110) przy ul. Targowej 50 dla potrzeb niniejszej rekrutacji”

„Wyrażam dodatkową zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w Stadler i/lub liście motywacyjnym w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Stadler, w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej Stadler i przechowywanie ich przez okres 2 lat.”
Więcej informacji na temat firmy znajduje się na stronie: www.stadlerrail.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy