Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Dyrektora Zarządzającego

Stadler Polska Sp. z o.o.

  • Siedlce

    Siedlce, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i korespondencji w języku angielskim i/lub niemieckim

  • Sporządzanie protokołów ze spotkań i zarządzanie dokumentacją ze spotkań

  • Uporządkowanie i organizacja procedur i zasad wewnątrz organizacji

  • Zarządzanie kalendarzem Zarządu oraz organizacja spotkań biznesowych

  • Przygotowanie dokumentów i materiałów na spotkania oraz wyjazdy Zarządu

  • Wsparcie codziennych działań Zarządu

  • Wsparcie działań marketingowych i komunikacyjnych Zarządu

  • Wsparcie organizacji lokalnych wydarzeń branżowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (oczekiwana znajomość jednego ze wskazanych języków na poziomie bardzo dobrym)

  • Swobodne poruszanie się w pakiecie MS Office

  • Komunikatywność, elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność, inicjatywa, umiejętności organizacyjne

  • Preferowane umiejętności redagowania tekstów

To oferujemy

  • Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o najwyższe standardy jakości i zarządzania

  • Dalszy rozwój zawodowy i zdobywanie nowych umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Stadler Polska to producent nowoczesnych pojazdów szynowych i jeden z największych pracodawców w Siedlcach. Jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji to wyróżniki, które pozwalają nam osiągać światowy sukces i realizować ciekawe projekty dla klientów z polski i z zagranicy.

Od początku naszej działalności wyprodukowaliśmy w Siedlcach powyżej 500 pojazdów szynowych w tym 60 nowoczesnych pociągów FLIRT na polski rynek. Nasze standardy pracy to jakość, odpowiedzialność i satysfakcja klienta, które przekładają się na komfort i bezpieczeństwo podróży naszymi pojazdami.

Przewiń do profilu firmy