Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Dyrektora

Adient Foam Poland Sp. z o.o.

  • Wygoda 6, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Wygoda 6

Żory

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zarządu w zakresie planowania i organizacji spotkań oraz podróży służbowych

  • przygotowywanie dokumentacji: protokołowanie, przygotowywanie materiałów informacyjnych, prezentacji, raportów oraz podsumowań spotkań w języku polskim oraz w języku angielskim

  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych wewnątrz i na zewnątrz firmy

  • prowadzenie korespondencji

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie

  • obsługa administracyjno-biurowa firmy

  • nadzór nad firmami zewnętrznymi (ochrona, sprzątanie, etc.)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność, inicjatywa w działaniu

  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Ponadto firma Adient zajmuje dobrą pozycję na rozwijającym się rynku chińskim, gdzie uczestniczy w 17 przedsięwzięciach typu joint-venture w branży siedzeń, które posiadają 60 zakładów produkcyjnych w 32 miastach.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego pod adresem: Adient Foam Poland Sp. z o.o. ul. Wygoda 6; 44-240 Żory lub za pomocą przycisku Aplikuj.