Asystent/ka dz. Nieruchomości - Gospodarka Przestrzenna lub Geodezja i Kartografia

EPCM Executive SearchO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dołącz do znakomitej firmy, która da Ci możliwość wykorzystania swojej wiedzy akademickiej z obszaru Gospodarka Przestrzenna lub Geodezja i Kartografia.

Zaczniesz pracę od stanowisku Asystenta/tki działu, poznasz procesy inwestycyjne i specyfikę firmy, a następnie otrzymasz możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.

Będziesz wdrażany/a przez najlepszych specjalistów w branży, będziesz pracować w rozbudowanym zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera. Każdego dnia będziesz poznawać nowe rzeczy, które sprawią Ci satysfakcję i pozwolą realizować się w Twoim zawodzie.

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie managerów w ich zadaniach, od pracy nad koordynacją dokumentacji, przygotowywaniem prezentacji i raportów po bardziej zaawansowane zadania, które realizować będziesz pod okiem przełożonych
  • Udział w przygotowaniu dużych inwestycji w branży Nieruchomości, od początkowych etapów związanych z analizą nieruchomości stanu prawnego, uwarunkowań, możliwości zabudowy po wsparcie całego procesu inwestycyjnego
  • Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie obiegu informacji i dokumentów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe lub ostatnie lata studiów
  • Zainteresowanie tematyką
  • Chęć rozwoju w branży
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dostępność minimum 4 pełne dni w tygodniu do pracy w biurze

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie i szansa na rozwój w strukturach firmy
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport
  • Umowa o pracę (lub inna forma jeżeli taką wolisz)
  • Znakomita atmosfera, biuro w panoramicznym widokiem na Warszawę i łatwy dojazd metrem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

EPCM Executive Search

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Asystent/ka dz. Nieruchomości - Gospodarka Przestrzenna lub Geodezja i Kartografia, Warszawa