Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka dz. Sprzedaży

Tirsped Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie ofert handlowych

  • uzupełnianie bazy CRM

  • kontakt z agentami / armatorami

  • aktywne wsparcie działu sprzedaży,

  • realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży TSL / transport morski - mile widziany

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • inicjatywa w działaniu i skrupulatność.

  • sprawna komunikacja i umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność oraz umiejętność pracy w warunkach presji czasu,

  • znajomość pakietu Ms Office.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • praca w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży,

  • wynagrodzenie zgodnie z posiadanym doświadczeniem

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • partnerskie relacje w dynamicznym zespole,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

TIRSPED Sp. z o.o., jedna z największych firm z sektora usług TSL, działająca na rynku od ponad 30 lat poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.