Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Dział Prawny

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Asystent
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina, ActiveJet, Actis oraz właścicielem SFERIS.PL oraz GRAM.PL. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania.

    Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Miejsce pracy: Zamienie między Warszawą a Piasecznem

    OPIS STANOWISKA:

    • Tworzenie projektów dokumentów prawnych, edycja i formatowanie dokumentacji
    • Weryfikacja poprawności dokumentów
    • Uczestniczenie w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów prawnych występujących w przedsiębiorstwie
    • Udział w sprawach
    • Kontaktowanie się z sądami, urzędami i notariuszem
    • Prowadzenie archiwum działu prawnego
    • Koordynacja komunikacji wewnętrznej pomiędzy działem prawnym i innymi działami firmy

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe prawnicze
    • Znajomość aktualnych przepisów w szczególności z zakresu prawa handlowego, cywilnego, gospodarczego (prywatnego i publicznego) oraz podatkowego
    • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym: MS Word i program prawny LEX
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Odpowiedzialność, rzetelność
    • Samodzielność w działaniu
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Mile widziana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą pracę w w spółce obecnej na GPW
    • Siłownię, salę do squash'a i klub muzyczny na terenie firmy
    • Dostęp do pakietu benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowane kursy języka angielskiego i niemieckiego na terenie firmy

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).