Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Administracji

DLFO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

  • ewidencjonowanie dokumentów

  • przygotowywanie zestawień, raportów

  • zarządzanie flotą pojazdów

  • zarządzanie telefonami komórkowymi

  • zarządzanie kluczami i kartami dostępu

  • ewidencja wyposażenia i środków trwałych

  • nadzór nad zaopatrzeniem biura w materiały biurowe

  • wykonywanie innych czynności administracyjnych związanych z obsługą biura

  • wsparcie zespołu oraz przełożonego w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • dobra organizacja pracy własnej

  • sumienność, wielozadaniowość, pozytywne nastawienie

  • umiejętność współpracy w zespole i budowania dobrych relacji ze współpracownikami

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę w miłej atmosferze

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • praca w godzinach 9.00 – 17.00

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna