Logo Pracuj.pl

Asystent/ka działu administracji handlowej

E. LECLERCO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

E. LECLERC

Towarowa 35

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i aktualizacja wszystkich cen zakupu i sprzedaży na zlecenie usługobiorcy
  • Zbieranie wszystkich danych niezbędnych do funkcjonowania artykułu w systemie
  • Zlecenie założenia nowych firm według wytycznych usługobiorcy
  • Kompleksowa obsługa działań związanych z promocjami (wypisywanie, wysyłanie do dostawców, zbieranie oraz weryfikacja poprawności porozumień promocyjnych)
  • Dostarczanie do agencji reklamowej wszystkich niezbędnych danych do przygotowania projektu wydruku publikacji promocyjnej
  • Sprawdzanie i wyjaśnianie wszystkich niezgodności cenowych oraz danych wprowadzanych na zlecenie usługobiorcy
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania artykułów w systemie informatycznym

Nasze wymagania

  • Obsługi MS Office (Excel)
  • Umiejętności analitycznych
  • Umiejętności komunikacyjnych
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Samodzielności i systematyczności w realizacji zadań
  • Mile widziane doświadczenie w handlu, w pracach administracyjno biurowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Elastyczny system czasu pracy
  • Dogodne położenie biura w samym centrum Poznania ( w pobliżu dworca PKP i PKS)
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna dla pracownika i jego bliskich, zajęcia sportowe i rekreacyjne, rozrywki kulturalne, bony zakupowe na święta, szkolenia)

E. LECLERC jest siecią super i hipermarketów. Posiadamy sklepy zlokalizowane w różnych częściach Polski. Przywiązujemy dużą wagę do jakości towarów, obsługi naszych Klientów oraz przyjaznej atmosfery wśród Pracowników.

Zachęcamy do złożenia aplikacji także osoby z orzeczeniem niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aktualne oferty pracodawcy
AAH/02/2021

Asystent/ka działu administracji handlowej, Towarowa 35, Poznań