Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka działu administracji handlowej

EL-Service Sp. z o.o. (E. LECLERC)O firmie

  • Towarowa 35, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

EL-Service Sp. z o.o. (E. LECLERC)

Towarowa 35

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i aktualizacja wszystkich cen zakupu i sprzedaży na zlecenie usługobiorcy,

  • Zbieranie wszystkich danych niezbędnych do funkcjonowania artykułu w systemie,

  • Zlecenie założenia nowych firm według wytycznych usługobiorcy,

  • Kompleksowa obsługa działań związanych z promocjami (wypisywanie, wysyłanie do dostawców, zbieranie oraz weryfikacja poprawności porozumień promocyjnych),

  • Dostarczanie do agencji reklamowej wszystkich niezbędnych danych do przygotowania projektu wydruku publikacji promocyjnej,

  • Sprawdzanie i wyjaśnianie wszystkich niezgodności cenowych oraz danych wprowadzanych na zlecenie usługobiorcy,

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania artykułów w systemie informatycznym.

Nasze wymagania

  • Obsługa MS Office (w szczególności bardzo dobrej znajomości Excel)

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy

  • Samodzielność i systematyczność w realizacji zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie w handlu, w pracach administracyjno-biurowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Dogodne położenie biura w samym centrum Poznania ( w pobliżu dworca PKP i PKS)

  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (zajęcia sportowe i rekreacyjne, rozrywki kulturalne, szkolenia)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie do kart sportowych

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • bony zakupowe na święta

E. LECLERC jest siecią super i hipermarketów. Posiadamy sklepy zlokalizowane w różnych częściach Polski. Przywiązujemy dużą wagę do jakości towarów, obsługi naszych Klientów oraz przyjaznej atmosfery wśród Pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.