Oferta pracy

Asystent/ka działu Administracji i Finansów

Comtegra S.A.O firmie

  • Puławska 474, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Comtegra S.A.

Puławska 474

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja, kompletowanie i weryfikacja dokumentów,

  • księgowanie faktur i wyciągów bankowych,

  • aktualizacja baz danych,

  • rozliczanie delegacji służbowych,

  • rozliczanie wydatków pracowniczych (karty służbowe, paliwo, szkolenia i inne),

  • prowadzenie rozliczeń gotówkowych,

  • przygotowywanie wniosków i pozyskiwanie zaświadczeń (US, ZUS, KRK, banki, flota i inne),

  • tworzenie not korygujących,

  • bezpośrednie wspieranie pracy całego działu,

  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza dotycząca rachunkowości i finansów w przedsiębiorstwie,

  • znajomość j. angielskiego,

  • zaawansowana znajomość programu Microsoft Excel,

  • umiejętność formułowania formalnych pism,

  • odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość,

  • umiejętność nadawania priorytetów zadaniom do wykonania,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe – preferowane w zakresie ekonomii lub finansów,

  • doświadczenie zawodowe w obszarze finansów/administracji,

  • znajomość oprogramowania Comarch ERP XL.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wdrożenie oraz opiekę merytoryczną przełożonego,

  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,

  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,

  • pracę z dala od warszawskiego Mordoru,

  • dostęp do kafeterii Multisport,

  • dofinansowanie do opieki medycznej w Grupie LuxMed,

  • dofinansowane ubezpieczenie grupowe na życie,

  • miłą atmosferę pracy i niezliczoną ilość imprez integracyjnych (poza pandemią).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dostęp do kafeterii Multisport

Comtegra jest integratorem systemów informatycznych. Obecnie trzon naszego portfolia to budowa platform chmurowych (prywatnych, publicznych i hybrydowych), kompletnych systemów odtwarzania po katastrofie (DR), zaawansowanych systemów pamięci masowych oraz rozwiązania typu High Performance Computing. Świadczymy również usługi związane z zapewnianiem bezpieczeństwa (cybersecurity) oraz wykorzystaniem potencjału, jaki proponują rozwiązania z obszaru sztucznej inteligencji (AI). Nasze usługi opieramy o sprawdzone technologie dostawców IT, m.in.: Cisco, Commvault, Dell Technologies, NetApp, Symantec, Veritas, VMware.

Szukamy osób, które mają otwarty umysł, myślą nieszablonowo i chcą się cały czas rozwijać. Opisaliśmy Ciebie? #zComtegruj się z nami!

Więcej informacji o firmie na stronie: www.comtegra.pl

Przewiń do profilu firmy