Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka działu Administracji i Marketingu

  • Łódź, łódzkie
  • Asystent
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ż
    Miejsce pracy: Łódź
    Firma CoBouw Polska Sp. z o.o jest polsko-holenderską spółką budowlaną specjalizującą się w budowie i projektowaniu obiektów przemysłowych na terenie Polski.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby z woj. łódzkiego na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • obsługa połączeń telefonicznych
    • realizacja zadań związanych z obsługą sekretariatu
    • zapewnienie płynnego obiegu dokumentów i korespondencji
    • współpraca ze wszystkimi działami firmy,
    • wspomaganie działu marketingu i administracji w zakresie prowadzonych działań
    • bieżące tłumaczenia dokumentów
    • zaopatrywanie firmy w materiały biurowe
    • wykonywanie i koordynowanie innych projektów zlecanych przez przełożonych
    • kompleksowa organizacja pracy biura
    • dbanie o dobry wizerunek firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją biura, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • bardzo dobra organizacja własnej pracy
    • operatywność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
    • bardzo dobra, praktyczna znajomość microsoft office
    • obowiązkowość, skrupulatność, uprzejmość
    • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji
    • kultura osobista
    • wielozadaniowość
    • mile widziane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych
    • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

    CV, LIST MOTYWACYJNY
    prosimy o przesłanie za pomocą przycisku