Oferta pracy

Asystent/ka Działu Administracji i Marketingu z j. włoskim

Gi GroupO firmie

  • Pruszków, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Asystent

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla naszego partnera z branży usług serwisowych transportu bliskiego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Działu Administracji i Marketingu z j. włoskimNumer ref.: 4611

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu na rynku polskim i europejskim.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju w zakresie administracji i marketingu.
  • Bogaty pakiet benefitów: karta FitSport/FitProfit, prywatna opieka medyczna PZU na terenie całego kraju, ubezpieczenie na życie AVIVA, dofinansowanie codziennych posiłków - catering dla firm SmartLunch, dofinansowanie wypoczynku.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z działami firmy w obszarze administracyjnym oraz marketingowym.
  • Sprawowanie kontroli nad prawidłowością danych oraz procesu obiegu i wysyłki dokumentów.
  • Wsparcie działu marketingu m.in. w przygotowaniu prezentacji, materiałów zdjęciowych i video oraz realizacja zamówień gadżetów firmowych i wizytówek
  • Analiza kompletności dokumentów oraz kontakt z klientami w celu ich weryfikacji.

Wymagania:

  • Znajomość języka włoskiego na poziomie przynajmniej B2.
  • Wykształcenie min. średnie ( mile widziane kierunki humanistyczne/marketing).
  • Umiejętność tworzenia grafiki i realizować proste materiały filmowe
  • Znajomość obsługi komputera (programy MS Office).
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań oraz ciągłego rozwoju.
  • Otwartość, sumienność, kreatywność.

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne