Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Administracji i Rozliczeń

A&A

A&A

aleja Tadeusza Kościuszki 39

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu

  • przygotowywanie dokumentów finansowych

  • bieżąca oraz telefoniczna obsługa klienta

  • przygotowywanie raportów i analiz

  • archiwizacja dokumentów ( elektroniczna + papierowa)

  • współpraca ze wszystkimi działami firmy

  • obsługa sprzętów biurowych

Nasze wymagania

  • dokładność, terminowość oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań

  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)

  • zdolność analitycznego myślenia

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy i duża samodzielność

  • MILE WIDZIANE:

  • wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, administracja)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w stałych godzinach 8 – 16, od poniedziałku do piątku

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania przydatnych kwalifikacji

  • kompleksowe wdrożenie stanowiskowe

  • atrakcyjny pakiet benefitów grupy A&A

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

A&A Holding to prężnie działająca firma z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnego zarządzania praz wynajmu nieruchomości komercyjnych.

Zarządzamy jednym z największych portfeli nieruchomości komercyjnych w centralnej Polsce. W zasobach A&A Holding znajduje się blisko ćwierć miliona metrów kwadratowych, w tym obiekty biurowe, nowoczesne biuro coworkingowe w samym centrum Łodzi, centrum handlowe w Pabianicach oraz przestrzenie magazynowo- produkcyjne.