Oferta pracy

Asystent/ka działu Administracji

Coface Poland Factoring Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • poranna kawa w miłej i swobodnej atmosferze na rozpoczęcie dnia,

  • obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej i koordynowanie zleceń kurierskich,

  • przyjmowanie gości oraz kontrahentów, obsługa sal konferencyjnych'

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług w obszarze administracji, składanie zamówień do biura i przetargi (wizytówki, pieczątki, koperty, art. spożywcze, art. biurowe, itp.)

  • weryfikacja i opis faktur kosztowych, współpraca z księgowością i firmami zewnętrznymi,

  • obsługa telefoniczna biura, zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji firmy oraz działu administracji .

Nasze wymagania

  • osoba sumienna, odpowiedzialna, punktualna'

  • bardzo dobra organizacji pracy i zaangażowanie,

  • jęz. ang na poziomie mim. A1/A2,

  • umiejętności szukania rozwiązań,

  • pozytywne nastawienie i uśmiech.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • regularne i terminowe wynagrodzenie,

  • perspektywy rozwoju i zatrudnienia w przyszłości na umowę o pracę

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o profilu finansowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Szukasz ciekawej pracy z perspektywą rozwoju?

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy międzynarodowej organizacji o profilu finansowym?

Obecnie poszukujemy do naszej siedziby w Warszawie kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Chcielibyśmy, abyś był/a dla nas w dyspozycji przez 5 dni w tygodniu (poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 16.00)

Dobrze będzie jeśli rozmowa w języku angielskim będzie Ci sprawiała przyjemność oraz stanowiła element rozwoju, bo zdarzają nam się goście z całego świata.

Martwisz się o dojazd? Niepotrzebnie!

Jesteśmy świetnie skomunikowani z całym miastem -> (patrz: West Station przy Dworcu Zachodnim) Bez problemu dotrzesz do domu, na uczelnię i w każde inne miejsce.