Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka działu administracji z językiem niemieckim

JN Partner Accounting Sp. Z o.o.O firmie

  • Mylna 32/34, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło godzinę temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

JN Partner Accounting Sp. Z o.o.

Mylna 32/34

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenia: korespondencji/maili wychodzących i przychodzących

  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku niemieckim

  • kontrola poprawności i kompletności danych w systemie

  • prowadzenie korespondencji z oddziałami w Niemczech

  • zadania w obrębie administracji kadrowej, przygotowywanie i kontrola dokumentów w języku niemieckim

  • wystawianie faktur i robienie przelewów w imieniu klienta

  • wykonywanie zadań na zlecenie Zarządu,

  • bieżące wsparcie pracowników kancelarii

  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego (min.B2) w mowie i w piśmie umożliwiająca prowadzenie konwersacji i korespondencji w języku niemieckim mile widziani studenci/absolwenci filologii germańskiej

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • znajomość środowiska Windows i MS Office

  • dokładność

  • gotowość do uczenia się

  • samodzielność i aktywna postawa w poszukiwaniu rozwiązań

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w przyjaznym zespole i dobrej atmosferze

  • wstępne przeszkolenie do samodzielnej pracy

  • codzienny kontakt zawodowy w języku niemieckim

  • szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego

Firma JN Partner Accounting Sp. Z o.o. należy do grupy LTC ALLIANCE, jednej z firm konsultingowych w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego.

Przewiń do profilu firmy