Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka działu akcyzy

Eko-vit Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżących spraw związanych ze współpracą z Sanepidem, Izbą Handlową, Agencją Celną (min. legalizacja dokumentów, wysyłka dokumentów do Banków) oraz bieżące działania z zakresu eksportowo – administracyjnego

  • Komunikacja z innymi działami firmy w związku z wyrobami akcyzowymi(dostawy, wysyłki, inwentaryzacje etc.)

  • Prowadzenie ewidencji, dokumentacji wewnętrznej związanej z wyrobami akcyzowymi

  • Bezpośrednia współpraca z Urzędem Skarbowym w zakresie wyrobów akcyzowych

Nasze wymagania

  • Sumienność i dokładność

  • Samodzielność w działaniu, umiejętność analitycznego myślenia i dokładnego liczenia

  • Dobra znajomość języka angielskiego – umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (czytanie umów, dokumentów, korespondencja e-mail)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: outlook, excel, word)

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość programu SAP, EMCS - mile widziana

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Stanowisko z możliwością stałego poszerzania wiedzy

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • Interesującą pracę i zróżnicowany zakres zadań

  • Kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w miłym i koleżeńskim dziale

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub dostarczenie bezpośrednio do siedziby firmy w Łodzi, ul. Techniczna 16/18. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.