Asystent/ ka Działu Analiz

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 24.05.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 23.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudnimy: Asystenta/Asystentkę Działu Analiz
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • gromadzenie, ewidencjonowanie, wprowadzanie do systemu danych dotyczących ofert handlowych kontrahentów
    • przygotowanie danych cyklicznych oraz ad hoc z wykorzystaniem systemów informatycznych pod kierunkiem Analityka
    • wspieranie Działu Analiz w przygotowywaniu raportów biznesowych

    Oczekujemy:

    • dobrej znajomość pakietu MS Office w szczególności EXCEL
    • komunikatywności i chęci do pracy zespołowej
    • doskonałej organizacja pracy
    • kreatywności i samodzielności

    Najlepszym kandydatom oferujemy:

    • nowoczesną przestrzeń biurową w dobrej lokalizacji
    • atmosferę wsparcia i życzliwość
    • wysokie standardy etyczne
    • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
    • dobrą organizację pracy
    • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
    • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
    Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992