Oferta pracy

Asystent/ka Działu Blacharsko – Lakierniczego

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.O firmie

  • Tarnowska 159, Nowy Sącz
    Nowy Sącz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

Tarnowska 159

Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa recepcji działu blacharsko-lakierniczego

  • zgłaszanie szkód komunikacyjnych, kompletacja dokumentacji dotyczącej szkód

  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów

  • obsługa klientów działu zgodnie z procesami zasadniczymi producenta

  • koordynacja pracy biura i warsztatu

  • wynajem samochodów zastępczych dla klientów

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista, otwartość oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • motywacja do pracy oraz zaangażowania,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • sprawna obsługa programów pakietu MS Office,

  • gotowość do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość wykupienia na bardzo atrakcyjnych warunkach ubezpieczenia medycznego oraz grupowego – zarówno dla Naszych Pracowników, jak i dla najbliższych członków rodziny

  • Dofinansowanie Karty Multisport

  • Możliwość kupienia samochodu ze specjalną zniżką pracowniczą

Grupa Cichy – Zasada to jedna z największych firm dealerskich w branży motoryzacyjnej w Polsce. W naszym portfelu znajdziesz renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracujemy już od 30 lat, takie jak Volkswagen, Skoda, Audi i Seat.

Przewiń do profilu firmy