Asystent/-ka działu Centermanagement

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Saller od lat jest obecna i skutecznie działająca na niemieckim, czeskim, słowackim i polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Działamy w obszarach budowlanym, controllingu, ekspansji i wynajmu oraz administracji i zarządzania naszymi objektami. Z ponad 300 zatrudnionymi pracownikami staramy się być partnerem w interesach naszych najemców oraz odpowiedzialnym pracodawcą. Cechuje nas stały rozwój i profesjonalizm.

    Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!

    Asystent/ -ka działu Centermanagement
    dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać wyłącznie w języku niemieckim
    Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

    Główne zadania:

    • Planowanie i realizacja działań marketingowych on (np. eventów, ankiet, akcji itp.) w Galerii Ostrovia
    • Kontakt z prasą, PR, wykorzystywanie komunikacji online
    • Rozwój działań reklamowo – marketingowych, zarówno pod względem merytorycznym, jak i grup docelowych
    • Ocena działań reklamowo – marketingowych i ich skuteczności na podstawie statystyk
    • Negocjacje i zawieranie umów z zewnętrzymi firmami
    • Wynajmowanie stoisk (Mall)
    • Koordynacja, coaching i controlling zewnętrzych firm

    Wymagania:

    • ukończone studia z zakresu ekonomii, marketingu, organizacji eventów lub porównywalne wykształcenie
    • conajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu, zarządzania przedsiębiorstwem
    • dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie
    • komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów i asertywność
    • własna inicjatywa, kreatywność i zaangaźowanie oraz talent do reklamy i designu
    • Dobra znajmość MS Office, w szczególności Excel, ew. Photoshop
    • Gotowość do odbywania podróźy słuźbowych, jak również zrozumienie i wsparcie ze strony rodziny
    • Wdroźenie do pracy przez ok. 12 miesięcy w centrali w Niemczech

    Oferujemy:

    • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
    • karta Multisport
    • pakiet medyczny
    • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
    • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
    • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
    • imprezy firmowe

    Zainteresowaliśmy Cię?

    Jeśli szukasz nowych zawodowych wyzwań wówczas zgłoś się przez Online-Portal pod adresem www.saller-bau.com lub wyślij do nas swoje cv oraz podaj termin, kiedy najwcześniej możesz podjąć pracę, a także jakiego oczekujesz wynagrodzenia (w PLN), pocztą lub przez przycisk Aplikuj.

    S a l l e r
    HR-Abteilung
    pytania: Pani Fietzsch
    In der Buttergrube 9
    D-99428 Weimar-Legefeld
    Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 169