Oferta pracy

Asystent/-ka Działu Consultingu

Transition Technologies MS S.A.

Henryka Sienkiewicza 82

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Wycena licencji dla Klientów

  • Ofertowanie oraz rozliczanie Klientów

  • Kontakt z Klientem, badanie potrzeb oraz optymalizacja rozwiązań

  • Rozliczanie działu Consultingu

  • Zajmowanie się szkoleniami działu Consultingu

  • Pomoc w projektach od strony rozliczeniowej i administracyjnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Pełna dyspozycyjność (pełny etat)

  • Chęć zdobycia doświadczenia w w/w obszarze - Gwarantujemy pełne przeszkolenie (Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Dobra i praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word itd.)

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Umiejętność pracy w Zespole

To oferujemy

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę

  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)

  • Możliwości rozwoju i awansu

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką świadczącą kompleksowe usługi outsourcingu usług IT dla największych korporacji na świecie.

Realizujemy zarówno projekty związane z projektowaniem i wdrożeniem zupełnie nowej architektury systemowej, jak i z dopasowaniem się do już istniejących rozwiązań. Największą siłą TTMS są wykwalifikowani specjaliści.

Dla naszych klientów z sektorów farmaceutycznego i medycznego, przemysłowego oraz zbrojeniowego i edukacyjnego na całym świecie rekrutujemy programistów, analityków biznesowych, kierowników projektów, testerów, specjalistów ds. wsparcia, grafików i projektantów UX.

Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów. IT.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.