Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Działu DC

Polcom Sp. z o.o.O firmie

  • Skawina
    Skawina, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie o statusie istniejących projektów.
  • Współpraca pomiędzy działami i kierownictwem działów.
  • Prace analityczne.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność samodzielnej pracy.
  • Terminowość, dokładność oraz rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu analityki.

To oferujemy

  • Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie z polskim kapitałem
  • Atrakcyjne warunki finansowe i premiowe
  • Współpracę z profesjonalnym i sympatycznym zespołem fachowców
  • Rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w krajowych i zagranicznych szkoleniach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Polcom to firma działająca na rynku IT od ponad 30 lat

Świadczymy usługi w obszarze cloud computing i disaster recovery na całym świecie

Nasz zespół to ponad 250 specjalistów

Mamy nowoczesne ośrodki data center

Realizujemy międzynarodowe projekty migracji i konsolidacji środowisk IT

Dołącz do zespołu profesjonalistów i zacznij pracę w największym data center w Polsce!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (ze zdjęciem) oraz listu motywacyjnego, klikając "Aplikuj teraz!"

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Asystent/ka Działu DC, Skawina