Logo Pracuj.pl

Asystent/-ka Działu ds. Budownictwa Zrównoważonego

Gleeds Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Budownictwa Zrównoważonego w wykonywaniu bieżących zadań
  • Pomoc przy wykonywaniu audytów środowiskowych i ekologicznych
  • Współpraca z konsultantami LEED i BREEAM
  • Uczestniczenie w spotkaniach związanych z realizacją Inwestycji
  • Koordynacja procesu certyfikacji w trakcie realizacji inwestycji
  • Współpraca z Klientem, podwykonawcami, projektantami
  • Opracowywanie dokumentacji wymaganej w ramach certyfikacji (w języku angielskim)
  • Asystowanie w przygotowywaniu ofert dla Klientów oraz innych działaniach marketingowych
  • Pomoc w bieżących pracach Działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – Inżynieria Środowiska, Budownictwo i inne kierunki pokrewne
  • Język angielski na poziomie B2/C1 – weryfikacja i przygotowywanie dokumentów w tym języku
  • Mile widziane doświadczenie i dodatkowa wiedza w zakresie certyfikacji LEED/BREEAM (staż, praktyki, praca dyplomowa)
  • Znajomość i zainteresowanie zagadnieniami związanymi z budownictwem zrównoważonym
  • Nastawienie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań, entuzjazm w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy ekologicznych certyfikacjach budynku
  • Pracę w zespole trzykrotnie nominowanym do nagrody Top Woman in Real Estate w kategorii Best Team!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Gleeds Polska Sp. z o.o.

Pomagamy naszym Klientom w Polsce od 1988 roku i jesteśmy jedną z pierwszych firm w kraju uprawnionych do posługiwania się prestiżowym tytułem ’Regulated by RICS’. Nasze usługi świadczymy z 7 biur zlokalizowanych w różnych częściach kraju. Współpracujemy zarówno z lokalnymi jak i zagranicznymi Klientami realizując blisko 200 zleceń rocznie, eksplorując również nowe dziedziny i sektory takie jak: zrównoważone budownictwo, domy opieki dla osób starszych, opieka zdrowotna i szpitale czy PPP. Jako niezależni konsultanci budowlani, którzy od wielu lat specjalizują się w doradztwie w procesie budowlanym, oferujemy naszym Klientom usługi bez ryzyka wystąpienia konfliktu interesów. Dzięki naszemu ponad 25-letniemu doświadczeniu w regionie, jesteśmy ekspertami i łączymy umiejętności rozwiązywania wyzwań wynikających zarówno z lokalnych, jak i regionalnych uwarunkowań.

Mamy szczegółową wiedzę na temat rynku lokalnego oraz kosztów. Współpracujemy z naszymi Klientami w różnych językach włączając język ukraiński, rosyjski i hiszpański oprócz języka polskiego i angielskiego.

Intensywnie inwestujemy w rozwój i szkolenia naszych ludzi. Nasi Klienci odniosą korzyści również z zaangażowania zagranicznych specjalistów oraz wsparcia innych biur firmy Gleeds na świecie, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Asystent/-ka Działu ds. Budownictwa Zrównoważonego, Warszawa