Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka działu eksportu

SIGVARIS S.A.O firmie

  • Gutowo Małe (pow. wrzesiński), Września

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i aktualizowanie zamówień klientów w systemie ERP (znajomość środowiska ERP będzie dodatkowym atutem)

  • Monitorowanie procesu realizacji zamówień

  • Wsparcie Managera Eksportu w zakresie analiz: rynkowych, konkurencji, trendów, cen

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Udział w projektach krajowych i międzynarodowych

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność i inicjatywa w działaniu

  • Zaangażowanie i otwartość na zmiany

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, rodzinnej organizacji, której kultura opiera się na trzech najważniejszych wartościach: Liczą się ludzie, Pracujemy jako zespół, Dążymy do celu

  • Dołączenie do rozwojowego działu eksportu, który współpracuje z klientami na ponad 10 rynkach na całym świecie i planuje dalszą ekspansje na nowe rynki

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i projektach międzynarodowych

  • Pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny

SIGVARIS S.A.

SIGVARIS S.A. należy do szwajcarskiej firmy SIGVARIS GROUP, który jest światowym liderem w produkcji medycznej odzieży uciskowej.

Przewiń do profilu firmy