Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka działu eksportu z językiem angielskim i niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 05.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i RTV/AGD w Europie Środkowo Wschodniej. Od ponad 20 lat aktywnie działa na wielu polach. Jest producentem ACTIVEJET, ACTIS i ACTINA, właścicielem sieci sklepów SFERIS, sieci franczyzowej Specjaliści RTVAGD oraz wielu projektów e-commerce, m.in. gram.pl, more4kids.pl, tablety.pl. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. Ponad 5,5 mld zł przychodów w 2014 roku. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania, Idealny Pracodawca.

    Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Zamienie blisko Warszawy, Centrala Firmy - 20 minut autobusem z Metra Wilanowska

    OPIS STANOWISKA:

    • obsługa klientów i zapytań zagranicznych w języku angielskim i niemieckim
    • wsparcie bieżących zadań działu w tym w realizacji zamówień do klientów zagranicznych
    • przygotowywanie raportów i zestawień
    • współpraca z innymi działami firmy
    • dbanie o prawidłową komunikację między firmą a klientem
    • wysyłanie korespondencji mailowej i zwykłej
    • tłumaczenia

    WYMAGANIA:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego umożliwiająca codzienny kontakt z klientami z zagranicy
    • dobra znajomość aplikacji MS Office
    • dobra organizacja pracy
    • komunikatywność
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży eksportowej

    OFERUJEMY:

    • zdobywanie doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, w perspektywicznej branży
    • kontakt z produktami najnowszej technologii
    • szkolenie wdrożeniowe
    • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dostęp do pakietu benefitów

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).