Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/ka Działu Finansowego

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych pod względem formalnym, segregowanie i ewidencjonowanie pod względem ich rodzaju

  • Dbanie o poprawność i kompletność dokumentów oraz spójność ich nazewnictwa

  • Bieżące archiwizowanie i wskanowanie dokumentów księgowych do systemu księgowego

  • Zapewnienie właściwego przepływu dokumentów księgowych

  • Optymalizacja procesu obiegu dokumentów księgowych

  • Wystawianie rachunków i faktur VAT, faktur i not korygujących

  • Rejestracja i weryfikacja poprawności otrzymanych faktur

  • Utrzymywanie kontaktu z kontrahentami

  • Bieżąca współpraca z innymi Działami Spółki

  • Wykonanie zleconych prac biurowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (m.in. administracja, finanse, rachunkowość)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane

  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz – warunek konieczny

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Doskonała organizacja, rzetelność, inicjatywa i zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji;

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju;

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Moderna Holding Sp. z o.o.

Scandiq Sp. z o.o. Generalny Wykonawca Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,

w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji,

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. budowlanych

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uwaga: jeżeli chce Pan/Pani aby Pani/Pana CV były brane pod uwagę również w kolejnych rekrutacjach Administratora proszę dopisać w przesłanym CV:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez MODERNA HOLDING sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie”