Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Finansowego

SAFIC - ALCAN POLSKA sp. z o.o.

Bokserska 66

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • miesięczne uzgadnianie modułów systemowych

  • uzgadnianie stanów magazynowych

  • księgowanie faktur zakupowych i wyciągów bankowych

  • weryfikacja rozrachunków z kontrahentami

  • monitorowanie stanu należności

  • przygotowywanie cotygodniowych zestawień zapotrzebowania gotówki i innych raportów ad hoc

  • prowadzenie ewidencji windykacji czy umów rabatowych

  • weryfikacja konta rozliczenia zakupu

  • wspieranie nas w przepływie informacji i dokumentów finansowych

Nasze wymagania

W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy kandydata do wsparcia Działu Finansowego i Kontrolingu w jego prawidłowym funkcjonowaniu. Zatrudniona osoba będzie miała styczność z nietuzinkowym zakresem zadań finansowych. Jest to idealna propozycja dla osób, które z jednej strony szukają firmy o międzynarodowej renomie a z drugiej o rodzinnej, nieformalnej atmosferze.

Szukamy osoby, której nie są obce:

Umiejętność pracy w zespole – jesteśmy bardzo zgranym zespołem osób, które przede wszystkim chcą ze sobą pracować, a czasem także spędzać czas po pracy. Chcielibyśmy, żebyś czuł się z nami komfortowo i razem z nami budował przyjazne środowisko pracy.

Wytrwałość i systematyczność – musisz być gotowy na to, że nie zawsze jest lekko. Praca wymagać będzie od Ciebie cierpliwości i chęci podążania wyznaczoną ścieżką.

Potrzeba rozwoju – człowiek uczy się całe życie i musisz mieć tego świadomość. Bardzo docenimy u Ciebie otwarty umysł i chęć do doskonalenia swoich umiejętności. Szukamy zaangażowania i siły, które pomogą w pokonywać trudności w codziennej pracy.

Elastyczność i dobra organizacja pracy – wierzymy, że jesteś otwarty na zmiany, a jednocześnie na tyle zorganizowany, że posiadasz umiejętność zarzadzania sobą i zmianą w czasie.

Dodatkowo, jeśli masz wykształcenie ekonomiczne, rachunkowe lub właśnie kończysz studia na takich kierunkach, masz rok/dwa lata doświadczenia w działach księgowym / finansowym i znasz Excela w stopniu średnim oraz masz analityczny umysł, lubisz rozumieć a nie tylko zapamiętać i masz żyłkę detektywistyczną, to czekamy właśnie na Ciebie!

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w firmie międzynarodowej

  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia merytoryczne

  • Motywujący system wynagrodzeń

  • Umowę o pracę oraz narzędzia pracy konieczne do wykonywania obowiązków

  • Pracę w nowoczesnym, komfortowym budynku niedaleko lotniska Okęcie

  • Prywatna opiekę medyczną, system MyBenefit

  • Nieformalną atmosferę pracy bez biznesowego dress-code’u

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

Safic-Alcan jest francuskim dystrybutorem substancji chemicznych, którego historia sięga roku 1847. W Polsce od 15 lat dostarczamy specjalistyczne surowce do różnych gałęzi przemysłowych m. in. farb, lakierów, tworzyw sztucznych, gumy, oraz także do przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, suplementów diety, chemii gospodarczej.

Przewiń do profilu firmy