Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Finansowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ITF jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to młodzi, zaangażowani i chętnie dzielący się wiedzą ludzie. Jeśli chcesz dzielić z nami nasze pasje - dołącz do nas!

    line
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: ADF/2019/KK

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • controlling operacyjny reklamy
    • obsługa finansowo-księgowa kanałów reklamy
    • prowadzenie rozliczeń finansowych z kontrahentami
    • analiza i raportowanie kosztów reklamowych
    • wsparcie zespołu w bieżących działaniach

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe lub student/ka (profil: ekonomiczny, finansowy, handlowy)
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • odpowiedzialność za powierzone zadania
    • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • systematyczność, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
    • zaradność i inicjatywa w działaniu
    • komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi i pracy
    • bardzo dobra znajomość MS Office i obsługi komputera
    • podstawowa znajomość SQL mile widziana

    OFERUJEMY:

    • zdobycie doświadczenia w obszarze finansów w najlepszej agencji reklamowej w Europie
    • możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
    • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
    • elastyczne godziny pracy
    • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
    • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami
    • atrakcyjne wynagrodzenie i zero stresu
    • pracę, która stanie się Twoją pasją!

    Dołącz do nas!

    Jeśli uważasz, że powinieneś do nas dołączyć a powyższe stanowisko jest dla Ciebie interesujące, wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania - liczymy, że będziemy mogli Ci pomóc ;-)

    bottom

    Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF oraz zamieszczenie w nazwie pliku swojego imienia i nazwiska

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.