Oferta pracy

Asystent/ka Działu Finansowo-Księgowego

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

R.Power jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzeniu. W związku
z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Asystentki / Asystenta w Dziale Księgowym  będzie obsługa procesów dotyczących obiegu dokumentów księgowych i wsparcie zespołu w bieżących zadaniach:

  • wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych
  • wsparcie w procesach księgowania zdarzeń gospodarczych, analiz kont księgowych i rozrachunków
  • prowadzenie archiwizacji dokumentów księgowych
  • aktualizacje dokumentów rejestracyjnych NIP-8, VAT-R
  • przygotowywanie pism do urzędów skarbowych
  • wsparcie innych pracowników działu finansowo-księgowego w zależności od potrzeb

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • ukończone lub w trakcie realizacji studia kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne)
  • skrupulatność i dokładność
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami
  • umiejętności analityczne
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzony obszar i samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w wykonywaniu ww. obowiązków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii przyszłości
  • pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy