Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka działu

PlichtaO firmie

  • Morska 318, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Plichta

Morska 318

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach

  • Kontakt telefoniczny z Klientami

  • Potwierdzanie wizyt

  • Raporty telefoniczne

  • Nadzorowanie harmonogramu przyjęć aut do serwisu

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • Przygotowywanie zleceń dla doradców

  • Zarządzanie samochodami zastępczymi

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i skrupulatność

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Współpracę już od lutego 2021

  • Możliwość uzyskania premii w każdym miesiącu

  • Szkolenia

  • Szansę rozwoju zawodowego

  • Umowę B2B

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Plichta

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za pozytywny wizerunek obiektu, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla poszczególnych działów salonu.

To może być Twoja wielka szansa!

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy

Na co zwracamy uwagę:

na pasję do motoryzacji, doświadczenie w obsłudze Klienta, swobodę w kontakcie z ludźmi, optymizm, zaangażowanie, ambicję oraz budowanie długotrwałych relacji.