Asystent/-ka Działu Handlowego

VERSAMED sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Przędzalniana 14
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

VERSAMED sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Przędzalniana 14

Białystok

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w obsłudze Klientów firmy,
  • przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie zamówień,
  • aktualizowanie bazy Klientów,
  • wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy,
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów,
  • przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień,
  • reagowanie na bieżące zapytania klientów,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • wydawanie i ewidencja materiałów reklamowych,
  • inne prace administracyjne,
  • współpraca z innymi działami firmy
  • organizacja i dostawa zakupów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • komunikatywności i zdolność budowania dobrych relacji z klientem,
  • dokładności, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  •  dyspozycyjności
  •  sumienności w realizacji obowiązków,
  • wykształcenia w kierunku ekonomia, rachunkowość lub zarządzanie
  •  wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności rozwijania sieci kontaktów
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowę o pracę, umowę zlecenie lub współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą),
  • atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia osobowe, produktowe i sprzedażowe,
  • dostęp do nowych technologii i rozwiązań,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy