Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/ka Działu Handlowego - branża gastronomiczna

LSJ HR GROUP O firmie

  • Szczecin

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Asystent

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy z branży Horeca poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wsparcie mobilnych przedstawicieli handlowych w codziennej pracy
  • przyjmowanie zamówień od Klientów
  • kontrola stanu magazynowego
  • aktualizacja oferty produktowej
  • udzielanie informacji Klientom

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej będzie atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • nastawienie na pracę w grupie i aktywność

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem „Asystent/ka Działu Handlowego” za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne