Ta oferta pracy jest nieaktualna od 484 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Działu Handlowego – Branża IT

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-02-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ED’ SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.

    Spółka ED´SYSTEM POLSKA Sp. z o.o. jest dystrybutorem światowych dostawców technologii informatycznych. Jesteśmy filią czeskiej, powstałej w latach dziewięćdziesiątych spółki eD´system Czech a.s., która jest jedną z największych czeskich firm dystrybucyjnych, działających na rynku środkowoeuropejskim w dziedzinie technologii informatycznych. W chwili obecnej, poszerzamy nasz zespół. Poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Opis stanowiska:

    • Aktywne wsparcie działu handlowego
    • Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez obdzwanianie bazy klientów
    • Analiza, raportowanie, badania rynkowe

    Wymagania:

    • Dobre umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne
    • Zainteresowanie branżą IT

    Praca także dla studentów

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznym zespole i perspektywicznej branży
    • niezbędne narzędzia
    • motywujące wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.