Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka działu handlowego – branża IT

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 29.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ED’ SYSTEM POLSKA Sp z o.o.

    Spółka eD´ SYSTEM POLSKA Sp. z o.o. jest dystrybutorem światowych dostawców technologii informatycznych. Jesteśmy filią czeskiej, powstałej w latach dziewięćdziesiątych spółki eD system a.s., która jest jedną z największych czeskich firm dystrybucyjnych, działających na rynku środkowoeuropejskim w dziedzinie technologii informatycznych. W chwili obecnej, poszerzamy nasz zespół. Poszukujemy osób na stanowisko: Asystent ds. Obsługi Klienta

    Miejsce pracy: Kraków
    Opis stanowiska:
    • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu i rozwój współpracy z klientami  (pozyskiwanie i udzielanie informacji,  rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych)
    • Przyjmowanie i wystawianie faktur oraz innych dokumentów
    • Przyjmowanie i kontrola realizacji zamówień
    • Telefoniczny kontakt z klientem
    • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra organizacja pracy. Dobre umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne
    • Zainteresowanie branżą IT
    • Praca w środowisku MS Office (głównie Excel, Outlook, Power Point
    • Biegła obsługa komputera, a w szczególności pakietu MS Office
    • Samodzielność w działaniu

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole i perspektywicznej branży
    • Niezbędne narzędzia
    • Motywujące wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."