Oferta pracy

Asystent /ka Działu Handlowego ds. Rozliczeń

ITSoftO firmie

ITSoft

Wadowicka 8A

Kraków

Od kilkunastu lat z systemu euroTICKET codziennie korzysta ponad 2000 biur turystycznych w całej Europie sprzedając bilety autokarowe i polisy turystyczne kilkudziesięciu przewoźników autokarowych i towarzystw ubezpieczeniowych. Współpracujemy z największymi na świecie portalami internetowymi zajmującymi się sprzedażą biletów autokarowych, a klientom końcowym oferujemy możliwość zakupu biletów i ubezpieczeń przez responsywne moduły internetowe i aplikacje mobilne.

Obecnie poszukujemy do naszego biura w Krakowie osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • prowadzenie rozliczeń z kontrahentami firmy,
  • przygotowywanie raportów, analiz i statystyk,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów firmy,
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura.

Wymagania

  • znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra pakietu MS Excel,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • kreatywność, dokładność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka angielskiego i ukraińskiego lub rosyjskiego,
  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • 8 godzinny dzień pracy,
  • współpracę w przyjaznym, małym, zaangażowanym zespole,
  • MultiSport Plus.

Wyślij CV ze zdjęciem zawierając w temacie nazwę stanowiska.

CV powinno zawierać klauzulę następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U. 133 Poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy