Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka działu handlowego

LAUDA AUDIO Adamowicz Spółka Jawna

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie działu handlowego we wszystkich jego działaniach,

  • Pomoc w przygotowywaniu prezentacji i ofert handlowych,

  • Koordynacja obiegu dokumentów i informacji, archiwizacja dokumentów,

  • Sporządzanie dokumentacji handlowych: ofert, zamówień,

  • Prowadzenie korespondencji z klientami firmy, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi

  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych,

  • Współpraca z zespołem sprzedażowym, kontrola powierzonych zadań,

  • Obsługa bazy klientów,

  • Monitorowanie otrzymywanych i wystawianych faktur

  • Wprowadzanie danych do systemu ERP

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobrej organizacji pracy

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami i współpracownikami

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży muzycznej

To oferujemy

  • Pracę w bardzo zgranym zespole

  • Dowolną formę współpracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość wykazania się

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kawa i herbata

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata