Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent(ka) Działu Handlowego

LAUDA AUDIO Adamowicz Spółka Jawna

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie działu handlowego we wszystkich jego działaniach;

  • Pomoc w przygotowywaniu prezentacji i ofert handlowych;

  • Koordynacja obiegu dokumentów i informacji, archiwizacja dokumentów;

  • Wykonywanie prac administracyjnych zleconych przez dział;

  • Sporządzanie dokumentacji handlowej: ofert, zamówień;

  • Prowadzenie korespondencji z klientami firmy, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi;

  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych;

  • Współpraca z zespołem sprzedażowym, kontrola powierzonych zadań;

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu ofert sprzedażowych;

  • Obsługiwanie bazy klientów;

  • Monitorowanie otrzymywanych i wystawianych faktur;

  • Wprowadzanie danych do systemu ERP;

  • Wykonywanie czynności biurowych z zastosowaniem komputera i urządzeń zewnętrznych (drukarki, faksu, skanera itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem);

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Samodzielność oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie;

  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;

  • Sprawna obsługa komputera i aplikacji biurowych, w tym MS Office;

  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjny system wynagradzania adekwatny do kwalifikacji;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Możliwość uzyskania premii;

  • Dogodną lokalizację z łatwym dojazdem do miejsca pracy;

  • Pracę w firmie o międzynarodowej renomie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Lauda Audio firma działająca w branży od 1998 roku, lider w dziedzinie sprzedaży produktów z zakresu rynku muzycznego w Polsce i Europie Wschodniej. Współpracujemy z największymi światowymi korporacjami branżowymi. Pracujemy w zgranym, młodym i dynamicznym zespole w którym cenimy wysokie standardy zarówno w pracy jak również w relacjach koleżeńskich.

Oferujemy stałą pracę i długoterminowe zatrudnienie w stabilnej finansowo organizacji.

Przewiń do profilu firmy