Oferta pracy

Asystent/ka Działu Handlowego

NEXTERIO sp. z o.o.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu handlowego oraz kierowników regionalnych

  • Współpraca z innymi działami naszej firmy

  • Sporządzanie raportów, zestawień na potrzeby przełożonego

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, opisywanie faktur

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Rozwinięte umiejętności analityczne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office – warunek konieczny

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży wykończenia wnętrz w szczególności paneli laminowanych, winylowych i deski drewnianej

To oferujemy

  • stałą umowę o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • świetną atmosferę

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

NEXTERIO sp. z o.o.

Sieć sprzedaży stacjonarnej i internetowej pod nazwą OUTLET NEXTERIO oferuje klientom duży asortyment płytek ceramicznych, gresów, mozaik, klinkierów jak również podłóg laminowanych, winylowych i deski drewnianej. Dzięki konkurencyjnej ofercie gwarantującej najniższe ceny oraz wielokanałowej sprzedaży dokonywany jest bardzo szybki rozwój sieci na terenie całego kraju. Najwyższa jakość asortymentu, renomowani producenci, ponad 2000 wzorów płytek i ceny zaczynające się już od 1 zł za płytkę stanowią podstawę sukcesu firmy. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej, do której należą m.in. Opoczno, Cersanit, Barlinek, Komfort.

Przewiń do profilu firmy