Oferta pracy

Asystent/-ka działu handlowego

MPS International Sp. z o.o.O firmie

MPS International Sp. z o.o.

Bohaterów Warszawy 30

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu handlowego w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • przygotowywanie próbek marketingowych dla klientów

  • wprowadzanie danych do systemu

  • aktualizacja bazy klientów

  • prowadzenie rejestru zapytań ofertowych

  • przygotowywanie prezentacji oraz raportów systemowych

Nasze wymagania

  • zainteresowanie sprzedażą B2B

  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki techniczne i ekonomiczne)

  • komunikatywny poziom znajomości języka angielskiego

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie, kreatywność i komunikatywność

  • znajomość MS Office, a w szczególności Excel

To oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju i awansu

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

  • pracę w ambitnym i kreatywnym zespole

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • upominek finansowy przed Bożym Narodzeniem

  • nie pracujemy w Wigilię i w Sylwestra

  • darmowe szczepienia

  • impreza mikołajkowa

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży, świadczącą usługi kontraktowej produkcji kosmetyków i opakowań dla właścicieli marek kosmetycznych z całej Europy. Tworzymy wyroby od pomysłu do wdrożenia ich na rynek. Mamy cztery laboratoria i własny zakład produkcyjny.

Przewiń do profilu firmy