Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent\-ka Działu Handlowego

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ROWE Polska Sp. z o.o.

    Firma ROWE to niemiecki producent olejów, środków smarnych i chemii przemysłowej. W związku z realizacją nowych projektów i dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • mailowa i telefoniczna obsługa klientów B2B
    • przyjmowanie, przetwarzanie i koordynacja realizacji zamówień
    • kontrolowanie należności oraz bieżących spraw finansowych
    • sporządzanie raportów, analiz i sprawozdań
    • dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów wewnątrz firmy
    • inne prace związane z administracja biurową

    Wymagania:

    • zaawansowana znajomość pakietu MS Office – w szczególnie MS Excel
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • dobra organizacja pracy i samodzielność
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obsługą klienta lub administracją biurową
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • interesujące stanowisko z możliwością awansu
    • rozwój umiejętności i kompetencji w ramach wykonywanych zadań

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ROWE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, 1182, 1662)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do pracodawcy ROWE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskej 39a, który jest Administratorem Danych, zgadza się Pan/Pani się na przetwarzanie przez Pracodawcę i Administratora danych swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.