Oferta pracy

Asystent/ka Działu Handlowego

Nowel Sp. z o.o.O firmie

  • Legionowo

    Legionowo, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie raportów, zestawień, kalkulacji i porównań na potrzeby analiz sprzedażowych,

  • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji i materiałów szkoleniowo-reklamowych,

  • Kontakt z partnerami handlowymi oraz potencjalnymi klientami,

  • Organizacja spotkań z klientami,

  • Udział w przygotowaniu planowanych promocji,

  • Współpraca w procesie opracowywania i wprowadzania nowego produktu,

  • Czynności organizacyjne pracy biura.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek: marketing i zarządzanie bądź pokrewny),

  • Doświadczenie m.in. rok na stanowisku asystenta/ki w dziale handlowym,

  • Gotowość pracy w przedziale godzinowym 9:00-17:00,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (w szczególności: Excel i Power Point)

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,

  • Zaangażowanie, komunikatywność, sumienność i dokładność,

  • Kreatywność i własna inicjatywa,

  • Mile widziana znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),

  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,

  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,

  • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami,

  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • bony towarowe

Nowel Sp. z o.o.

NOWEL Sp. z o.o. jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie w naszych dwóch zakładach produkcyjnych nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Kluczowy dla rozwoju firmy jest ponad 300 osobowy zespół współpracowników, dzięki którym po oferowane przez nas pieczywo każdego dnia chętnie sięgają konsumenci w Polsce i zagranicą.

Przewiń do profilu firmy