Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Działu Handlowego

OKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lodowa 106a

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie działu sprzedaży w codziennych zadaniach administracyjno-biurowych.

  • Wystawianie dokumentów, fakturowanie, kontrolę i utrzymanie porządku w dokumentach handlowych.

  • Przygotowywanie ofert handlowych.

  • Przygotowywanie zestawień należności oraz bieżący kontakt z klientami w tym zakresie.

  • Telefoniczną i mailową obsługę klienta wg obowiązujących standardów.

  • Współpraca z działem księgowym, oraz innymi działami firmy.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i wysoka kultura osobista.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Mile widziana znajomość branży automotive.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Pracę stacjonarną

  • Możliwość ciekawego rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę

  • Kartę Multisport

Firma OKB SP. Z O.O. - OŚRODEK KONSTRUKCYJNO BADAWCZY oferuje kompleksowe usługi z zakresu wzornictwa, projektowania oraz prototypowania części nadwozi pojazdów, a także zajmuje się produkcją podzespołów pojazdów specjalnych.

Przewiń do profilu firmy