Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Handlowego na rynek francuski

Aikon Distribution Żmuda Bieg sp.j.O firmie

Aikon Distribution Żmuda Bieg sp.j.

Łagiewnicka 25

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie oraz obsługa klientów na podległym rynku

  • wprowadzanie wycen do system informatycznego oraz przesyłanie ich do działu wycen

  • wstępna weryfikacja poprawności zamówień

  • organizacja wysyłek zamówionych towarów i współpraca z działem logistyki w firmie

  • opracowywanie oraz koordynowanie reklamacji

  • inne zadania mające na celu profesjonalną obsługę klienta

Nasze wymagania

  • komunikatywny poziom języka francuskiego

  • motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnym biurze

  • szkolenia techniczne i sprzedażowe

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • ubezpieczenia grupowe

  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • konkurencyjne warunki finansowe

  • konkursy roczne i półroczne z benefitami finansowymi

  • premie uznaniowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • służbowy komputer

  • służbowy telefon

Jesteśmy największą firmą w Polsce działającą w branży budowlanej B2B na rynkach UE. Swoim zasięgiem działania obejmujemy rynki Europy południowej, centralnej i zachodniej. Naszym Klientom oferujemy szeroki asortyment, który obejmuje min. okna pcv, aluminium, drewna, rolety, parapety, żaluzje, okiennice, drzwi, bramy garażowe i inne. Firmę tworzą energiczni, kreatywni i doświadczeni specjaliści z branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do aplikowania - będziesz mile widziany :)

Po przeprowadzeniu kilku udanych rekrutacji, z których jesteśmy zadowoleni, chcemy powiększyć naszą firmę o kolejnych pracowników. Może to Ty chciałbyś z nami pracować w młodym, energicznym zespole? :)