Logo Pracuj.pl

Asystent(ka) Działu Handlowego

FAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji handlowej
  • obsługa kasy fiskalnej
  • fakturowanie
  • pomoc w organizacji pracy działu handlowego
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • kontakt z klientem detalicznym

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • swobodna obsługa komputera, gotowość do nauki nowych systemów
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do karty MULTISPORT
  • szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Asystent(ka) Działu Handlowego, Opole