Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka działu handlowego

  • Ostrołęka, mazowieckie
  • Asystent
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Carolina Car Company autoryzowany dealer Toyoty w Ostrołęce poszukuje osób do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ostrołęka

    Obowiązki:

    • aktywne wsparcie sprzedaży działu handlowego w wyznaczanych na bieżąco zadaniach
    • dbanie o sprawny przepływ dokumentów oraz informacji wewnątrz firmy
    • zapewnianie wysokich standardów w obsłudze klientów
    • tworzenie raportów
    • kontakt telefoniczny z Klientami
    • wsparcie w przygotowaniu aut do wyceny oraz wydania

    Czego oczekujemy:

    • Umiejętności organizacji pracy własnej i pracy w grupie
    • Empatii, cierpliwości, komunikatywności
    • Zaangażowania i kreatywności, chęci rozwoju
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace
    • Pracę w świetnej atmosferze z młodym zespołem
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzulę o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania."

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    bottom