Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka działu handlowego

  • Otwock, Warszawa, Góraszka (pow. otwocki), mazowieckie
  • Asystent
  • 05.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

4flower Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Otwock (okolice), Warszawa (okolice), Góraszka (pow. otwocki)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało organizowanie wszelkich formalności związanych z administracją firmy. Aktywnie wspieranie sprzedaży, działu handlowego (kontakty telefoniczne z klientami). Opieka nad dokumentacją firmy, procedurami reklamacyjnymi, zamówieniami.

Wymagania:

  • Dokładność, systematyczność i obowiązkowość,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Biegła znajomość MS Office (Excel, Word) - Warunek konieczny oraz podstawowych programów działających w środowisku Windows oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • Zaangażowanie i chęć nauki.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwości zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 4flower Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest 4flower Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dworkowej 11/11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.