Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent(ka) Działu Handlowego

BIURO STYL SP. Z O.O.

Wiktora Jankowskiego 9

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Działu Handlowego w zakresie obsługi administracyjnej

  • zarządzanie obiegiem dokumentów

  • pełne zaangażowanie w proces sprzedaży zgodnie z obowiązującymi procedurami firmy

  • praca w siedzibie firmy Biuro Styl w Poznaniu

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność logicznego myślenia

  • umiejętności organizacyjne

  • samodzielność i sumienność

  • wysoka kultura osobista, pogodny charakter, wrodzony optymizm życiowy

To oferujemy

  • pełen zakres szkoleń

  • interesującą pracę w dynamicznym zespole i nowoczesnej, rozwijającej się firmie

  • wszechstronny rozwój na wielu płaszczyznach wiedzy i umiejętności

  • trzy miesięczny okres próbny z możliwością stałego zatrudnienia

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży meblowej - na rynku krajowym i na rynkach zagranicznych. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego pracownika. U nas nie będziesz jednym i jedną z wielu! Każdy z nas czuje się dostrzegany i ważny. W naszym zespole będziesz zajmować się wsparciem działu sprzedaży, obsługą zamówień naszych klientów i koordynowaniem obiegu dokumentów.

Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy